йога персонально

Чому йога персонально краще ніж в групі? Тіло кожної людини індивідуальне. Індивідуальні його пропорції, конституція і навіть хвороби. Тому, що більш персоналізований процес тренування, то ефективніша практика.

Чим ефективні індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття будуються відповідно до індивідуальних особливостей.
Під час персональної практики Ви забезпечені повною увагою тренера. На груповому тренуванні, інструктор будує практику по усередненим і максимально безпечним всім параметрам, що може бути недостатнім для більш досвідчених практикуючих, або, вправи підбираються для лікування тіла і допоноги для позбавлення тієї чи іншої хвороби. Для людей схильних повноти практика має бути більш динамічною та силовою, людям худим, активним чи неспокійним підійде більш м'яка та заспокійлива практика. Іноді для повного ефекту потрібно комбінувати ці методи. Основна мета практики хатха-йоги – збалансувати всі системи людини, що краще здійснити під час індивідуальних занять. Саме для йього краще йога персонально, а не в групі.

 

Особливість індивідуальних занять

у тому, що під час індивідуального заняття тренер точніше та безпечніше відбудує позу тіла, Йога персональнодопоможе виконати вправу, дати особисті рекомендації, підібрати легшу чи складнішу вправу. Щоб привести тіло до балансу, потрібен різний за тривалістю час виконувати асиметричні форми. Під час групової практики тренер дає однаковий час виконання асиметричних форм на кожен напрямок.

Персональний підхідт з елементами тайського та точкового масажу

Третьою перевагою йоги персонально є те, що тренер допоможе зняти м'язові блоки та суглобові затискачі, застосувавши при цьому техніку пасивної йоги, тайського та точкового масажу. Унікальний спосіб звільнення тіла від м'язових блоків – це точково масажувати натягнутий певною позою тіла м'яз. Цей метод практично показав свою ефективність і є особливістю методу ведення йоги персонально у нашому методі. У особливо важких випадках можна спочатку всю практику будувати цьому методі, поки тіло не розкриється достатньою мірою.
Крім того, індивідуальне тренування має повторюватися регулярно з однаковим набором вправ до досягнення цілі. Групова ж практика має бути різною від одного тренування до іншого, щоб тренувальний процес був різнобічним. Як максимально ефективно побудувати групову практику, я розповім іншій статті.
І останнє. Тренер може запропонувати персональну програму харчування та режиму дня. Є загальні принципи харчування та режиму дня, але є й індивідуальні рекомендації відповідно до індивідуальної конституції та хвороб людини.
І так:

*Якщо Ви новачок у йозі та заняття у групі Вам поки що важкі чи не зрозумілі, Вам підійде йога персонально.

*Якщо у Вас серйозні захворювання, які не дозволяють займатися у загальній групі, Вам варто звернутися до тренера індивідуальних програм. Часто буває так, що лікарі категорично забороняють практикувати йогу через хворобу, але, всупереч цьому, саме йога у багатьох випадках стає причиною лікування хвороби. Ще буває, що йогу забороняють практикувати православні священики, але і в цьому випадку потрібно розуміти, що індивідуальні заняття з нами не релігійна практика, а гімнастика йоги, спрямована насамперед на те, щоб зробити тіло слухняним і здоровим для виконання будь-яких завдань.

*Персональні заняття включають розробку персональної програми вправ йоги, дихання, а також елементи тайського, точкового та класичного масажу, якщо вони необхідні для досягнення поставленого завдання.
З приводу індивідуальних тренувань звертайтесь до нас: ІнноВолодимир

Вартість заняття:

60 хвилин – 800 грн
90 хвилин – 1000 грн

У вартість не входить можлива оренда зали та дорога при виїзді за місто.

Запис на группові практики онлайн і в залі тут, в Телеграм.