Йога Поляков Володимир (Yogananda Das)

Я, Поляков Володимир, веду йогу з 2006 року. Під час занять йогою в класах викладаю хатха-йогу: асана, пранаяма, крия, вьяяма, віньяса. Основні цілі — поліпшення здоров'я та функціональності тіла, його зміцнення та розвиток гнучкості, удосконалення роботи з увагою, і, звичайно, розслаблення.
Практикую 17+ років, викладаю з 2006 року. Пройшов тренінги С.Сидорцова та О.Таїшева (2010,2012,2014), Дев Дас Махараджа (2010), Равіндер Джангра (2015), курс нутріціології Олени Голєвої (2021).
Веду класи онлайн, очно в Києві та Ірпені, персональні тренування та виїзні у форматі ретритів.
Крім того, хотів би виділити такі особи, які вплинули на мій рух шляхом і світогляд. Це
Сатьянанда Сарасваті, який показав приклад життя великої особистості. Георгій Гурджиев великий вчений, дослідник і мандрівник, який вказав своїми працями та книгами напрямок руху та методи за допомогою яких можна йти шляхом. Карлас Кастанеда, який своїми книгами навчив пам'ятати про смерть та цінувати кожен момент часу.

Поляков Володимир засновник стилю ABНIYOGA. Керівник проекту. Досвід практики і викладання понад 17 років, з них тренінгів та семінарів, майстер-класів різного рівня складності та тривалості – понад 2000 годин.

Як я прийшов у йогу

Можливо Вам цікаво, як я прийшов до йоги? Я змалку цікавився різними руховими практиками. У юності почав захоплюватися східними єдиноборствами. Це захоплення призвело до вивчення східної філософії, і згодом вона стала близькою і зрозумілішою, ніж світогляд західного суспільства. Але настав час вступити в доросле життя і шукати своє місце в суспільстві. Це відвернуло від рухових практик і навіть простої фізкультури. Через кілька років такої соціалізації я помітив, що тіло втратило силу, гнучкість та здоров'я. Почалися біль у нирках, загострилися травми суглобів, проблеми з хребтом, гайморит. Я вирішив повернутися до рухових практик і, щоб відновити тіло, вибрав практику йоги.

Що мені дали заняття йогою
ART_0005

Йога підкорила мене своєю практичністю та простотою. Займаючись йогою, я почав відкривати, що вона проста для входу в практику, тобто будь-яка людина з будь-якою підготовкою або її відсутністю, будь-якого віку може знайти для своєї користі відповідні вправи йоги. Але практикуючи йогу довше, я побачив, що зі зміцненням тіла практика ускладнюється, а в результаті дійшов висновку, що навіть практикуючи тілесно орієнтовану йогу, можна вдосконалюватися практично нескінченно. Любов до східної філософії допомогла мені відкрити філософський, релігійний та духовний аспект йоги. А вони, у свою чергу, привели мене до дивовижного світу Ведичного устрою миру та суспільства. Концепція йоги та індійської філософії, допомогли мені не лише відновити здоров'я, привести в гарну форму тіло, розвинути в ньому силу та гнучкість, а й зібрати в єдине ціле розуміння світу, суспільства та свого місця у ньому. Поступово йога з тілесної практики перетворилася на спосіб життя та заповнила її всю.

Заняття йогою для Вас

Щоб почати практику, достатньо потрапити на заняття йогою до мене, або поговорити з досвідченим практиком, поставити йому питання, що хвилюють Вас.

У січні 2006 року я, Поляков Володимир, почав викладати йогу. Тепер кожну мить життя я намагаюся проживати відповідно до принципів йоги.
Своїм досвідом та набутими знаннями ділюся на групових і індивідуальних заняттях, тренингах и ретритах тривалістю від 1 до 10 днів.

А сьогодні вже є можливість ділитися йогою з усім світом за допомогою онлайн тренировок, вебінарів и консультацій.

В індивідуальних заняттях йогою застосовую елементи тайського масажу, пасивної йоги, точкового та звукового вібромасажу чашами Тибету. Індивідуальні програми будуються з урахуванням стану здоров'я та конституції тіла (Дош), можливі рекомендації щодо харчування.

Всі ці методи та рекомендації допоможуть Вам, так само, як мені допомогли, покращити ваше здоров'я, благополуччя, відновити стан рівноваги, задоволеності, спокою та радості.

Щоб заняття йогою зі мною були якісними, постійно шукаю нові шляхи та підходи у практиці. Враховую індивідуальні навички, або їхню відсутність, ваші особливості характеру, і рівень фізичної підготовленості або просто фізичного стану.

Отримувати новини про тренінги, майстер-класи, про запрошених майстрів або нові статті з йоги та аюрведе Ви можете у Телеграм каналі

 

Телефон: +38(093)7760466

Email: djdf772@gmail.com

facebook

youtube

Найближчі семинары